Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Gablota wolnostojąca - gdzie się sprawdzi?

Pola Nowicka 2019-02-27 0 komentarzy
Gablota wolnostojąca - gdzie się sprawdzi?

Gabloty wolnostojące najczęściej służą do wymiany informacji i ogłoszeń. Można znaleźć je między innymi przed urzędami, budynkami instytucji publicznych, siedzibami firm. Arte-bis zwraca uwagę na fakt, że dobry producent uwzględnia oczekiwania klienta i jest w stanie dostosować produkt do warunków plenerowych.

Pierwszym działaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i przeciwdziałanie aktom wandalizmu. Do tablicy ogłoszeń powinny mieć dostęp tylko wybrane osoby, które są upoważnione do wywieszania i zamiany komunikatów. Dobrym rozwiązaniem są zatem drzwi otwierane na bok z wykorzystaniem siłownika gazowego, zamykane na klucz. Przeszklenie wykonane jest z wysokiej jakości szkła akrylowego. Chroni ono wnętrze gabloty przed wilgocią i ingerencją niepowołanych osób, jest też stosunkowo łatwe w czyszczeniu i zapewnia walory estetyczne. Rama gabloty na rogach łączona jest przez zaokrąglone głowice, które dodatkowo podnoszą standard bezpieczeństwa.

Produkt musi być stabilny. Odporny zarówno na działanie wiatru, jak i ewentualnie popchnięcia przez człowieka. Sprzyjają temu solidne nogi wykonane z profilu aluminiowego anodowego. Dodatkowo gablota wolnostojąca może zostać podświetlona, co przydaje się wieczorami w pochmurne, jesienne lub zimowe dni. Na stronie internetowej pod adresem artebis.com.pl można zapoznać się z opisem przykładowej gabloty. Dobry producent jest otwarty na indywidualne życzenia klienta i jest w stanie dostosować gablotę do jego potrzeb. Zapewnia przy tym korzystne ceny.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!