Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

O kawie New York

Oskar Adamski 2019-01-12 0 komentarzy
Wpis

Osoby, które uwielbiają pić kawę, która swym smakiem i aromatem sprawia, iż przenoszą się one w inny, piękny świat, doskonale wiedzą, jak ważna jest jakość ziaren. Nie wystarczy posiadać profesjonalnego sprzętu do parzenia tego napoju. Podstawą jest bowiem dobór odpowiedniej, wysokiej jakości, kawy.

W sklepie internetowym swiat-kawy.com, miłośnicy tegoż naparu, znajdą bardzo wiele interesujących dla nich propozycji. Dostępne są tam oferty ziaren, pochodzących z bardzo dobrych upraw. Dzięki temu, ich jakość jest nadzwyczaj dobra, co można poczuć wszystkimi zmysłami.

Jednym z rodzajów kawy, proponowanym przez ten właśnie sklep, jest kawa New York. W stałej sprzedaży, dostępne są trzy warianty:

  • kawa New York Extra ziarnista, w opakowaniu 250 g
  • kawa New York Extra ziarnista, w opakowaniu 1000 g
  • kawa New York Moka macinato mielona, w opakowaniu 250g

Kawy te, pochodzą z Ameryki Środkowej. W wersji New York Extra, pojawia się pięcioprocentowy dodatek kawy Jamaica Blue Mountain, która jest powszechnie uznawana za najdroższą kawę na świecie. Napój ten ma przyjemny, czekoladowy posmak. Za większe opakowanie, należy zapłacić sto trzydzieści pięć złotych. Mniejsze zaś, kosztuje czterdzieści złotych.

Drugim wariantem kawy z serii New york, jest wspomniana wcześniej, Moka. W tym wypadku, oprócz smaku czekolady, pojawia się także nuta orzechowa. Napój ten, idealnie sprawdzi się, przygotowany w kawiarce. Za jedno opakowanie, klienci zapłacą jedynie dwadzieścia dziewięć złotych. 

Wszystkie kawy, zakupione w tym właśnie sklepie, charakteryzują się najwyższą jakością i gwarancją satysfakcji.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!