Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Animacje reklamowe - sprawdzony sposób na reklamę firmy

Antoni Brzeziński 2019-02-14 0 komentarzy
Animacje reklamowe - sprawdzony sposób na reklamę firmy

W dzisiejszej dobie, kiedy wszystkiego rodzaju spoty reklamowe są wszechobecne, wiele osób szuka nowych form wyrazu, aby przebić się ze swoją ofertą i zaistnieć w świadomości klientów. Jak to zrobić? A co powiesz na animacje reklamowe? To sprawdzony sposób na reklamę Twojej firmy, pod warunkiem, że filmik tego rodzaju będzie zrobiony profesjonalnie i z pomysłem. To wszystko może zapewnić Ci rekomendowane studio animacji, które zrealizowało już wiele podobnych projektów.

Stworzenie oryginalnej animacji musi być podzielone na kilka etapów, o czym dokładniej można poczytać na crazycat.studio, gdzie polecana firma przedstawiła swoją pełną ofertę, która poza animacjami o charakterze stricte reklamowym, obejmuje także animacje:

  • biznesowe
  • produktowe

Jednak zanim powstanie jakakolwiek animacja, pracownicy firmy proszą każdego klienta, który się do nich zgłasza, o wypełnienie kwestionariusza, tak zwanego briefu. Po co? Wypełniając taki kwestionariusz, dasz się lepiej poznać specjalistom od animacji, którzy na podstawie zdobytych informacji, lepiej poznają Twoje oczekiwania, dotyczące projektu animacji, który ma być wizytówką Twojej firmy, czy też reklamą konkretnego produktu, to właśnie na jego podstawie pracownicy firmy wymyślają i przygotowują, m.in.:

  1. Oryginalny scenariusz.
  2. Scenopis pisany oraz obrazkowy.
  3. Wstępną animację z lektorem i podkładem muzycznym.

Jak wyglądają przykładowe realizacje projektów wykonanych przez rekomendowaną firmę, można zobaczyć na firmowej stronie, sprawdzisz tam też, co zawiera pakiet usług przy tworzeniu reklamowych animacji oraz katalog dostępnych głosów lektorskich, które mogą być wykorzystane w reklamie, w sumie jest ich aż 27.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!