Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Audiobook Trzy Małe Świnki sposobem na miło spędzony czas!

Pola Nowicka 2022-12-04 0 komentarzy
Audiobook Trzy Małe Świnki sposobem na miło spędzony czas!

Czytanie bajek jest czymś, co przynosi dzieciom nieocenione korzyści. Co do tego nikt nie ma wątpliwości. Ciekawą i niezwykle wygodną alternatywą dla książki są audiobooki. To nowoczesna forma obcowania z literaturą. Słuchanie bajek czytanych przez lektora może być doskonałym sposobem na spędzanie czasu. 

Z myślą o najmłodszych, na stronie internetowej kubus.pl stworzono specjalną biblioteczkę, w której dostępne są właśnie opowieści do słuchania. Przykładem mogą być Trzy Małe Świnki. To doskonale znana wszystkim bajka, która uczy o tym, że od tego, jakie warunki do życia zostaną stworzone, zależą efekty, które pojawią się w późniejszym czasie. 

Warto zaznaczyć, że na platformie dostępne są także słuchowiska stworzone przez założycieli portalu. Podzielono je na serie:

  • Seria Bajek o Zwierzętach,
  • Seria bajek o Ekologii i Naturze.

Oprócz audiobooków na stronie przygotowano także gry i karty pracy do wydruku przeznaczone dla najmłodszych. Jeśli zaś chodzi o rodziców, mogą oni skorzystać z ciekawych przepisów i porad dostępnych w osobnej strefie. Stworzone są one przez specjalistów, którzy znają się na pracy z dziećmi. 

Strona ta jest wciąż ulepszana i poszerzana o nowe, równie interesujące treści. Można zatem odwiedzać ją bardzo często, bez obawy o to, że w pewnym momencie zabraknie ciekawych zagadnień. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!