Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Ciekawe pierścionki zaręczynowe z rubinami

Bartek Wasilewski 2019-10-08 0 komentarzy
Ciekawe pierścionki zaręczynowe z rubinami

Jednym z najcenniejszych kruszców jubilerskich jest rubin. Ten wyjątkowy kamień szlachetny nazywany jest „ekstraktem z kropli krwi marki ziemi”. Może występować w odcieniach od delikatnego różu aż do krwistej czerwieni. Swoją niepowtarzalną barwę zawdzięcza zawartości domieszki tlenku chromu. Jest to związek, który występuje w niewielkich ilościach w skorupie ziemskiej. To sprawia, że rubin jest jednym z najrzadziej występujących i najbardziej pożądanych kamieni szlachetnych.

Kamień ten jest jednym z najważniejszych symboli miłości. Nic więc dziwnego, że pierścionki zaręczynowe z rubinami cieszą się niezwykłą popularnością.

Aby mieć pewność, że wybrany pierścionek nie tylko zachowa swój idealny stan przez długie lata, ale także będzie prezentował się atrakcyjnie i z pewnością spodoba się przyszłej narzeczonej, warto kupić go w renomowanym salonie jubilerskim. Wyjątkowo szeroki wybór biżuterii pochodzącej od jednych z najlepszych, sprawdzonych marek proponuje firma Virago. W bogatym asortymencie dostępne są modele wykonane z białego oraz z żółtego złota. Niezwykły wybór wzorów pierścionków sprawia, że każdy znajdzie tam coś idealnego. Delikatny z jednym kamieniem, oryginalna wersja ozdobiona dodatkowymi brylancikami, czy też niepowtarzalny model z rubinem w kształcie serca – wszystkie produkty wyróżniają się wyjątkową estetyką, doskonałą jakością oraz nieprzeciętnie pięknym designem. Firma zadbała o atrakcyjne ceny wszystkich artykułów. Ponadto proponuje korzystne zniżki na wybrane modele.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!