Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Gdzie można kupić efektowny i niedrogi gres na taras?

Antoni Brzeziński 2023-10-17 0 komentarzy
Gdzie można kupić efektowny i niedrogi gres na taras?

Jak w każdej dziedzinie, tak i w budownictwie trendy ulegają zmianom. Dotyczy to m.in. materiałów wykorzystywanych nie tylko do budowy, ale też do wykończeń. Obecnie powodzeniem cieszą się naturalne, ekologiczne produkty, które można efektownie połączyć z innymi, także naturalnymi detalami.

Od kilkunastu lat działa w branży materiałów wykończeniowych firma, której wyroby zyskały sobie uznanie nie tylko polskich, ale i zagranicznych nabywców. Jej płytki, zaprojektowane przez polskich, włoskich i hiszpańskich specjalistów, sprzedawane są w całej Europie, a także w wielu krajach Azji i Afryki. Na stronie stargres.pl należącej do tego producenta można znaleźć wyroby:

  • najwyższej jakości,
  • o wyjątkowych walorach estetycznych,
  • wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe,
  • odporne na działanie chemikaliów.

Asortyment firmy obejmuje gres spełniający najsurowsze normy polskie i europejskie. Jest on produkowany z wykorzystaniem metod przyjaznych środowisku, co dla wielu nabywców ma ogromne znaczenie. Znajdujące się w ofercie płytki gresowe o ciekawych strukturach i kolorach są różnej wielkości i mogą być wykorzystane we wnętrzach oraz na zewnątrz. Doskonale spisują się na:

  • ścianach,
  • podłogach,
  • tarasach,
  • balkonach.

Wzornictwo inspirowane jest naturą, np. pięknem kamienia naturalnego, ale też tradycją i sztuką. 

Produkty te dostępne są w dwóch systemach: Star 2.0 i Star 3.0. W każdym z nich można znaleźć kilka wyjątkowych kolekcji. Drugi z systemów, w którym płytki mają grubość 3 cm, cechuje się większa stabilnością i uniwersalnością. Produkty należące do systemu Star 2.0 są cieńsze, ale doskonale sprawdzą się na zewnątrz, np. na alejkach, na patio czy do wykończenia terenu wokół basenu. Wybór jest duży, wiec każdy klient znajdzie wyrób odpowiadający jego preferencjom.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!