Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Hurtownia Nycz

Martyna Chmielewska 2019-04-15 0 komentarzy
Hurtownia Nycz

Hurtownia działa na rynku od niemal trzech dekad. Zdobyte w tym czasie kontakty handlowe oraz znajomość branży umożliwiły stworzenie rozbudowanej oferty, która jest niezwykle konkurencyjna zarówno pod kątem jakości, jak i proponowanych cen. Firma specjalizuje się w wysokiej jakości wyrobach metalowych powszechnie wykorzystywanych w branży przemysłowej, budowlanej i motoryzacyjnej.
Katalog dostępny na stronie www.nycz.pl składa się z trzech filarów:

  • wyroby śrubowe - nakrętki, śruby, wkręty, gwoździe, podkładki i nity - wykonane według najsurowszych europejskich norm, odznaczające się jakością i wytrzymałością, importowane bezpośrednio od najbardziej cenionych producentów z całego świata, w sumie kilkanaście tysięcy referencji;
  • liny, siatki, druty - szeroki wybór lin i akcesoriów, zawiesi, siatek i drutów - pierwszorzędna stal, produkty o pochodzeniu podobnym do tych z kategorii wyrobów śrubowych, kompletna gama produktowa elementów do zastosowań specjalistycznych i standardowych;
  • narzędzia - ręczne, ogrodowe i elektronarzędzia, takich marek, jak Stanley, Andre, Dedra czy Ferun, rozbudowany wybór najwyższej jakości produktów łączących ekonomię i funkcjonalność, z różnych półek cenowych; hurtownia jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki FIXMAN na terenie Polski.

Klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę cenową, która wynika ze wspomnianych kontaktów biznesowych oraz dużych możliwości logistycznych pozwalający na bezpośredni import. Hurtowym cenom towarzyszą hurtowe ilości, sam proces realizacji zamówień jest bardzo szybki i daje możliwość sprowadzania konkretnych artykułów na specjalne zamówienie, jeśli akurat brakuje ich w magazynach firmy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!