Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Komu zlecić budowę stalowego kurnika?

Dawid Jaworski 2022-07-31 0 komentarzy
Komu zlecić budowę stalowego kurnika?

Ocieplona hala to obiekt, który można zamówić na wymiar. Jej zaletą jest też szybkość montażu. Całą konstrukcję łatwo postawić zaledwie w kilka dni (biorąc pod uwagę wcześniejsze przygotowanie fundamentu). Firmą, w której ofercie można znaleźć takie stalowe konstrukcje mogące z powodzeniem być wykorzystywane jako obora wolnostanowiskowa czy miejsce do składowania paszy bądź sprzętu rolniczego, jest SOLID HALE Sp. z o.o.

Realizator stara się odpowiadać na potrzeby klientów - rolników w jak najpełniejszy sposób. Proponuje hale o dowolnym metrażu i zróżnicowanej wysokości, wykonane z wysokojakościowego materiału, z możliwością szybkiej adaptacji. Konstrukcje można też bezproblemowo zdemontować, jeśli przestaną być potrzebne lub przenieść w inne miejsce. To znacznie tańsza oraz prostsza w użytkowaniu metoda na zapewnienie zwierzętom ochrony przed warunkami atmosferycznymi (także zimnem) niż postawienie murowanego budynku.

Kadra wykonawcy zaprasza do kontaktu także osoby prywatne zainteresowane adaptacją przestrzeni pod hodowlę kur na własne potrzeby. Budowa kurnika ze stalowych elementów to sposób na lepszą ochronę przed drapieżnikami (koty, kuny czy lisy nie są w stanie zniszczyć ścian ani zakraść się do środka, jeśli stalowa pokrywa jest zamknięta), a także zabezpieczenie przed ogniem.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!