Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Wyceny nieruchomości Warszawa

Milena Wróbel 2020-11-06 0 komentarzy
Wyceny nieruchomości Warszawa

Wycena każdej nieruchomości powinna zostać przygotowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami oraz etyką zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Tylko i wyłącznie formalny dokument sporządzony przez licencjonowaną osobę, może zostać przedłożony w bankach oraz instytucjach urzędowych, m.in. sądach. Operaty szacunkowe, które określają rynkową wartość mieszkania, domu lub działki mogą zostać stworzone na potrzeby, m.in.:

  • transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości,
  • podziału majątku,
  • spraw spadkowych,
  • starania się o kredyt hipoteczny,
  • przekształceń i modernizacji nieruchomości,
  • uzyskania stosownego odszkodowania od agencji ubezpieczeniowej.

Kompleksowe i bardzo szczegółowe wyceny nieruchomości w Warszawie są wykonywane przez licencjonowanego rzeczoznawcę majtkowego - Ilonę Rymuz, która działa na rynku już od kilkudziesięciu lat, zyskując grono zadowolonych odbiorców. Właścicielka biura jest także na co dzień biegłym sądowym i członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. 

Ile kosztuje usługa wykonania operatu szacunkowego?

Każdy rzeczoznawca samodzielnie ustala cennik oferowanych usług, dlatego w celu poznania kosztów związanych z wyceną, należy skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem lokalnego biura rzeczoznawcy majątkowego. Ostateczna cena jest zależna od wielu parametrów, w tym m.in. trudności i czasu związanego ze sporządzeniem operatu szacunkowego. Na stronie warszawskiego biura można poznać najważniejsze czynniki decydujące o ostatecznym koszcie wyceny nieruchomości.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!