Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Zabudowa wanny pod płytki

Pola Nowicka 2019-06-28 0 komentarzy
Zabudowa wanny pod płytki

Aby cieszyć się estetyką zabudowanych wanien, należy wybierać produkty od renomowanych producentów. Jedynie wtedy można mieć pewność, że wana będzie nie tylko prezentować się nienagannie, ale również będzie funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Zabudowa wanny wymaga wyboru odpowiedniej obudowy, której parametry uzależnione są między innymi od kształtu posiadanej wanny. 

W ofercie marki Schedpol odnaleźć można zróżnicowane modele obudowy wannowej - półokrągłe, prostokątne oraz obudowy do stopni. Bez trudu można znaleźć w tym asortymencie także obudowy do brodzików. Każdy ma zatem szansę zaopatrzyć się w idealne dla siebie zabudowy wannowe do łazienki, które odpowiedzą na indywidualne oczekiwania i sprawią, że łazienka zachwyci swoją aranżacją.

Dlaczego zabudowane wanny są obecnie tak popularne? Okazuje się, że nie tylko wyglądają one doskonale - choć trzeba przyznać, że ten argument est jednym z newralgicznych podczas podejmowania decyzji o zabudowie. Wanna zabudowana płytkami wygląda idealnie, a woda nie wylewa się pod nią. Płytki można z łatwością wyczyścić i nie trzeba martwić się o czystość pod wanną. Jest to przestrzeń trudno dostępna, a kiedy wanna jest stojąca, wymaga regularnego sprzątania pod swoją powierzchnią. Zabudowa niweluje tę konieczność.

Na dobrze dobranej i przygotowanej zabudowie można szybko i sprawnie układać dowolnie wybrane płytki. Najczęściej są one kompatybilne z płytkami, montowanymi na pozostałych elementach łazienki - ścianach i podłodze. wtedy pomieszczenie wygląda na dopracowane w najmniejszym detalu. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!