Profesjonalne artykuły branżowe
Blog madrzepomagam.pl

Zbiornik na deszczówkę 2000 litrów

Alicja Ziółkowska 2020-11-01 0 komentarzy
Zbiornik na deszczówkę 2000 litrów

Gdy chodzi o małą działkę, to wystarczającym wyborem może okazać się podziemny magazyn mieszczący zaledwie 2 metry sześcienne wody. Nawet taka ilość będzie sporą oszczędnością dla domowego budżetu, bo przekłada się to aż na kilkaset złotych rocznie. Z kolei niewielkie wymiary pozwalają umieścić pod ziemią ów zbiornik na deszczówkę 2000l praktycznie wszędzie, na każdym terenie. Zakup zbiornika oferuje sklep online deszczowka24.pl, szczególnie że nabycie go w tym miejscu wiąże się aż z 50-letnią gwarancją. Zestawiając to z faktem, iż jego koszt jest stosunkowo niski, przez kilkadziesiąt lat wygenerowane zostaną olbrzymie oszczędności na rachunkach za wodę.

Woda taka może być wykorzystywana praktycznie w każdy sposób. Poczynając od spłukiwania w WC poprzez nawadnianie przydomowego ogródeczka z kwiatami lub warzywami aż po mycie auta, narzędzi ogrodniczych i innych (pomaga w tym łatwe podłączenie węża). Gdy zostanie przefiltrowana, świetnie sprawdza się również jako woda do prania.

Produkt jest bardzo solidny i mocny, ale przy tym przyjazny dla środowiska. Wytwórca osiągnął to za pomocą zastosowania:

  • konstrukcji bezszwowej, zapewniającej brak rozszczelnień,
  • materiału odpornego na korozję oraz interakcję z chemikaliami,
  • wysokiej jakości uszczelek na otworach wlotowych i wylotowych,
  • tworzywa poddającego się w całości recyclingowi.

Niewielka waga (tylko 80 kg) oraz kompaktowe jak na zbiornik tego typu wymiary oznaczają łatwy montaż. Pomaga w nim dołączona do zestawu szczegółowa instrukcja prawidłowej instalacji. Na życzenie może zostać zamontowany w produkcie awaryjny przelew syfonowy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!